Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.11.2012 21:07:50 

Web teriérek Buggi a Claudie de Breij od Andulky

Výstavy

Výstavy v roce 2010 :

Oblastní výstava psů Praha - Kunratice

Dne 12.6.2010 jsme se s Brejou zůčastnily oblastní výstavy psů všech plemen v Praze - Kunraticích.Výstava se konala v krásném prostředí zámeckého parku Kunratického zámku a moc se nám tam líbilo.

Claudia de Breij od Andulky nastoupila do mezitřídy a s velmi pěkným posudkem svou třídu vyhrála s hodnocením a známkou VÝBORNÁ   1. , VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ

Rozhodčí: Alena Auerbach ( CZ )

 

Mezinárodní výstava psů - Litoměřice 2010

Nord Bohemia Canis

Dne 22.5.2010 se konala výstava všech plemen v Litoměřicích.Výstavy se zúčastnilo 34 přihlášených JRT.Claudia de Breij od Andulky nastoupila do tř.mladých ve velmi silné konkurenci a obsadila krásné 3.místo a byla ohodnocena známkou VÝBORNÁ  3. s pořadím.

Rozhodčí: Karin Bernardis ( A )

Výstavní posudek: Fena správných proporcí,typická samičí hlava s pěkným výrazem,správný skus,dobře vyvinuté předhrudí,rovný hřbet,dobře vyvinutá hruď,velmi dobré zaúhlení předních i zadních končetin,kvalitní srst i barva - pigment,správné nasazení a nesení ocasu,dobrá mechanika pohybu.

 

 

 

 

 

Mezinárodní výstava psů - České Budějovice 2010

Dne 24.4.2010 se konala výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích.Claudia de Breij od Andulky nastoupila do třídy mladých a získala ocenění známkou VÝBORNÁ.

Rozhodčí:  Olga Hrabáková

Výstavní posudek:  Jemnější fena správných proporcí s velmi pěknou hlavou,rovného hřbetu,pěkného pohybu,vynikající povahy.

 A máme splněné podmínky chovnosti!!!!!!

 

Jarní svod loveckých plemen Chomutov

Dne 17.4.2010 jsme se zúčastnily jarního svodu loveckých psů ve Spořicích u Chomutova.Obstály jsme na výbornou a máme změřenou i výšku a spočítané zuby,což je důležité pro uchovnění psa či feny.

 

 

 

Výstavy v roce 2009 : 

Mezinárodní výstava psů - Mladá Boleslav 2009

Dne 29.8. 2009 se konala výstava psů všech plemen v Mladé Boleslavi.Byla to naše první premiérová výstava.Claudia de Breij od Andulky nastoupila jako 5 ti měsíční do třídy štěňat a získala ocenění VELMI NADĚJNÁ   1.

Rozhodčí:  Boris Chapiro ( F)

Výstavní posudek:  Fena ve vývoji,hezká hlava,hezký výraz,skvěle nesené uši,skvělá linie zad,skvěle nesený ocas,hruď dobře vyvinutá na její věk,skvělé rameno,rovné nohy,hřbet,skvělé předvedení a pohyb.

 

Mezinárodní výstava psů - Praha 2009

Dne 7.11.2009 se konala mezinárodní výstava psů všech plemen v Praze.Claudia de Breij od Andulky nastoupila jako 8 mi měsíční do třídy dorostu a získala ocenění VELMI NADĚJNÁ  2.

Rozhodčí :  Zdeněk Kliment

Výstavní posudek :  Mladá fena v tělesném vývoji,na horní hranici výšky,dobře modelovaná hlava,dobrá stavba těla i síla kostry,dobrý pohyb.

 

 

 

Za fotky děkujeme Báře Soldánové.

TOPlist